9 grudnia 2023

Aktywność fizyczna poprawia wygląd

Coraz więcej ludzi dba o wygląd. Dotyczy to głównie pań, choć pamiętajmy o tym, że mężczyźni również w pewnym stopniu dbają o wygląd. Ale inaczej niż panie. Zgrabne uda i pośladki, jędrne piersi – to domena pań. A jak o nie dbać? Dobre pytanie.
Siedzący tryb życie nie służy piersiom i pośladkom. I udom. Ważna jest również odpowiednia dieta. Zbyt duża ilość cukrów, słodyczy, tłuszczów powoduje, że te części ciała nie zyskują na atrakcyjności, a wręcz przeciwnie. Na mięśnie brzucha dobrze działa pływanie. Ale nie jest to jedyne ćwiczenie wzmacniające te mięśnie.
Aby mieć jędrne piersi należy ćwiczyć z hantlami. A jak to robić? Otóż stajemy w lekkim rozkroku. Hantle trzymamy w obu rękach. Następnie łączymy łokcie przed sobą na wysokości klatki piersiowej. Ręce zginamy pod kątem prostym, wewnętrzna część przed ramion skierowana do góry. Ręce złączamy i rozłączamy. Całość powtarzamy 15 razy. Jest jeszcze wiele innych ćwiczeń na jędrny biust.
Drogie panie – jeżeli chcecie mieć zgrabne piersi i pośladki to biegajcie, pływajcie, spacerujcie, ważne abyście się ruszały.